Černé náhradní těsnění pro akrylový bong – kruhový tvar s osazením a otvorem pro chillum
Černé náhradní těsnění pro akrylový bong – kruhový tvar s osazením a otvorem pro chillum

Náhradní těsnění pro bong 02

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 0 z 5
Přečíst 1 recenzi
Náhradní těsnění do bongu určené pro akrylové (plastové) bongy – drží chillum pevně a stabilně na svém místě. Snadno vyměnitelné a při správném zacházení vydrží i několik let. Levná záchrana oblíbeného bongu místo koupě nového. Více
20 Kč
Skladem 5 a více kusů
Objednej nyní a doručíme v čtvrtek 13.08.
Značka: NoName
EAN: 2099011570006
SKU: 01157000

Náhradní těsnění do bongu – malý díl, velký rozdíl

Kvalitní náhradní těsnění do bongu pro stabilní usazení chillumu (šikmé trubice s kotlíkem) do akrylových bongů. Jakmile původní těsnění zvětrá nebo se při čištění ztratí, spoj přestane držet, tah přisává vzduch mimo kotlík a z bongu není nic. Nový kus to vyřeší za pár korun.

Klíčové vlastnosti

  • určeno pro akrylové (plastové) bongy
  • zajišťuje stabilní a pevné usazení chillumu v těle bongu
  • snadná výměna bez nástrojů
  • při správném zacházení vydrží i několik let
  • černá barva, hladký povrch s osazením pro dosednutí na tělo bongu

Jak vybrat správnou velikost

Průměry otvorů se u akrylových bongů liší, proto v nabídce najdete víc variant těsnění. Nejjistější postup: vyndejte staré těsnění a porovnejte jeho velikost, případně změřte otvor v těle bongu. Když si nejste jistí, napište nám – poradíme.

Hodí se dokoupit

Pokud dáváte bong po delší době do formy, vyplatí se pořídit i nový kotel – například Kotel hliník XXL (vždy ověřte průměr u svého kusu) – a k pravidelné údržbě Čistič práškový Schmant-Ex 200g. U skleněných bongů řeší stejnou situaci Skleněný kotlík Oldschool náhradní malý.

Časté dotazy

Co je to chillum? Trubice, která u bongu spojuje kotlík s tělem a vede kouř pod hladinu vody. U akrylových bongů se vsouvá právě do těsnění v boku těla.

Proč se těsnění vyměňuje? Používáním, teplem a čištěním materiál povolí. Jakmile chillum v otvoru drží volně nebo spoj netěsní, je čas na nový kus.

Pasuje do každého bongu? Je určené pro akrylové bongy a velikosti se liší – před nákupem porovnejte s původním těsněním nebo otvorem ve svém bongu.

Zboží pro dospělé (18+).

Barva Černá

1. Po každém sezení vylijte vodu a bong propláchněte teplou (nikdy vroucí) vodou – usazeniny se pak nestihnou zatvrdit.

2. Na zanesené tělo a chillum použijte náš Čistič práškový Schmant-Ex 200g rozpuštěný v teplé vodě: nechte působit, protřepejte a důkladně propláchněte.

3. Těsnění před čištěním vyndejte a myjte zvlášť v teplé vodě se saponátem, pak dosucha otřete – zbytky chemie a hrubé nečistoty spoj namáhají.

4. Na akryl nikdy nepoužívejte sůl, drátěnky ani tvrdé kartáče (poškrábou povrch) a nedávejte ho do myčky.

5. Do závěrečného oplachu můžete kápnout trochu citronové šťávy – pomůže proti vodnímu kameni a pachu a nezanechá rezidua.

6. Při každém čištění zkontrolujte, jestli těsnění stále pevně drží chillum; pokud povoluje, vyměňte ho.

1. Vytáhněte chillum a vylijte z bongu vodu.

2. Staré těsnění vytlačte z otvoru v těle bongu a otvor zevnitř i zvenku otřete dosucha.

3. Nové těsnění nasaďte rovně do otvoru tak, aby širší osazení dosedlo na tělo bongu – jde to i bez nástrojů, stačí zatlačit.

4. Vsuňte chillum a lehce jím pootočte; má sedět pevně, bez viditelné mezery.

5. Nalijte vodu tak, aby byl konec chillumu ponořený asi 1–2 cm, a zkontrolujte tah – spoj nesmí přisávat vzduch.

6. Bong používejte pouze se sušenými bylinnými směsmi. Zboží pro dospělé (18+).

Sledujte nás na instagramu #cannaland_cz

%s ...
%s
%image %title %code %s
%s